Kaş Ekimi

FUE ile kaş ekimi sonrasında ömür boyu dökülmeyen ve istediğiniz gibi şekil verebileceğiniz doğal kaşlar elde ediliyor. Son derece başarılı sonuçların alındığı bu uygulama aynı zamanda oldukça da konforludur. Bu uygulamada kesi işlemi yapılmamaktadır. Kesi işleminin olmaması da hem iz oluşmasını hemde enfeksiyon riskini ortadan kaldırmaktadır. Yapılan işlem sonrasında kişi günlük yaşantısına devam edebilmektedir.

Genellikle bu uygulamaları hormonel bozukluk sebebi ile kaş ve kirpikleri olmayanlar, doğuştan ince ve seyrek olan kaş ve kirpikleri olan kişilerin tercih ettiklerini belirten Dr. Tuncel uygulama sonrasında kişilerin son derece doğal kaşlara sahip olduklarını bu uygulama sırasında da kesinlikle kesi işlemlerinin yapılmadığını vurguladı. Yapılan bu ekim işlemlerinin saç tellerinden yapıldığı için kaşlar zaman zaman uzamakta ve kesilmesi gerekmektedir.

Diğer uygulamalar olan saç ve sakalda olduğu gibi kirpik ve kaş ekimi uygulamalarında da ikinci bir sıklaştırma operasyonuna gereksinim duyulabilmektedir. Bu ikinci uygulama yoğunlaştırma uygulaması olmaktadır. Çok seyrek olan yada hiç olmayan kaş ekimlerinde bir sıkılaştırma operasyonuna daha ihtiyaç duyulmaktadır. Sıkılaştırma uygulamasından sonra kaşların boyanmasına bile gereksinim duyulmamaktadır.

Adres : Çilekli Cad. No : 32 Etiler / İstanbul

Telefon : +90 546 868 70 71

WhatsApp : +90 546 868 70 71

E - mail : info@eshairclinic.com

copyright © 2018 ES Hair Clinic
Web Tasarım : AVA Garage