ES Hair Clinic Hakkında

ES Hair Clinic 10 yıl önce, öncelikli hasta memnuniyeti ve yüksek kalitede hizmet sunmak hedefiyle kurulmuştur en tecrübeli saç ekim merkezlerinden biridir.

ES Hair Clinic ülkemizde “Mini­Micro Grafting” ve “Foliküler Ünite Transplantasyonu” tekniklerini uygulayan ilk saç ekim merkezi olarak adını dünyaya duyurmuştur. ES Hair Clinic; her yıl 47 ülkeden yabancı hastaları çeken uluslararası bir saç ekim merkezidir.

ES Hair Clinic'de operasyonlar doktorlar eşliğinde yapılmaktadır. Doktorlar ve asistanlar, saç ekimi prosedürlerinde başarısı kanıtlanmış yöntemleri izlemektedir. Hekimlerimiz her yıl Uluslararası Kongre ve Toplantılara (ISHRS) konuşmacı olarak katılarak ve uluslararası dergilerde yazarak deneyimlerini tıp dünyasıyla paylaşırlar.

Böylece ilgili alanlardaki tıbbi gelişmelere de bilimsel anlamda katkıda bulunurlar. ES Hair Clinic de uygulanmasına karar verilen yöntem sonucunda yapılan operasyon, büyük titizlik ve özen ile gerçekleşir.

Saç ekimi operasyonlarında %100 birey memnuniyetini hedef alarak Türkiye’de 10 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Saç ekiminde asıl amaç saç transferi kadar doğala en yakın görünümü elde etmektir. Konsültasyonlarımız, muhtemel bir operasyonun planlanması ile birlikte size saç koruma tedavileri konusunda da bilgi verecektir.

Operasyonlarda kullanılan tıbbi teknik ekipmanlar saç ekimi için özeldir. ES Hair Clinic uzmanlarına danışmadan saç ekimi kararınızı vermeyiniz..

Adres : Çilekli Cad. No : 32 Etiler / İstanbul

Telefon : +90 546 868 70 71

WhatsApp : +90 546 868 70 71

E - mail : info@eshairclinic.com

copyright © 2018 ES Hair Clinic
Web Tasarım : AVA Garage